Racing car and parts engineering

lt en

Racetech - sparčiai auganti kompanija automobilių sporto srityje. Mūsų išskirtinumas - platus kokybiškų prekių ir paslaugų spektras, patenkinantis net ir išrankiausių klientų poreikius. Racetech gali pasiūlyti mūsų pačių sukurtus produktus, pagaminti detales pagal individualius klientų užsakymus ar pasiūlyti rinkoje pirmaujančių gamintojų produktus bei suteikti aukščiausio lygio paslaugas sportinių automobilių projektavimo, gamybos, surinkimo bei aptarnavimo srityse. Vertiname visus savo klientus, dėl to siūlome tik pačius geriausius sprendimus tiek renkantis ar kuriant atskiras detales, tiek ir įgyvendinant didelio masto automobilių sporto projektus.

Racetech jungia ilgametę patirtį sukaupusius savo srities profesionalus su aukščiausios kokybės naujausia techonologija. Gamybos skyriuje dirbame su moderniomis HAAS CNC 5 ašių frezavimo ir HAAS CNC tekinimo staklėmis bei Romer Sigma matavimo ranka, taigi rezultatų siekiame efektyviai ir greitai. Mūsų kvalifikuotų profesionalų komanda, dirbdama su tokia aukščiausios kokybės įranga, užtikrina, kad jūsų užsakymas visada bus įgyvendinamas laiku ir tik geriausios kokybės.

Mūsų klientų ir partnerių tinklas nuolat plečiasi. Didžiuojamės, kad Racetech komanda pasitiki Lietuvos ralio čempionas Dominykas Butvilas, pasaulyje pripažintas motociklininkas akrobatas Arūnas Gibieža, profesionalios autosporto komandos Printsport racing, ASRT, Vorobjovs racing ir kiti. Jeigu ir Jūs siekiate pačių geriausių rezultatų, kviečiame bendradarbiauti - susisiekite su mumis.